دیگر ریپورت های اسپم به صورت دستی امکان پذیر نیست

0
81

ریپورت اسپم گوگل

گوگل در آخرین بروزرسانی خود اعلام کرد زین پس  ریپورت های اسپم به صورت دستی امکان پذیر نیست

این به آن معناست که گوگل بدلیل پیشرفت الگوریتمهای جلوگیری کننده از ریپورت اسپم استفاده می کند.

گری الیس از گوگل امروز صبح در وبلاگ مدیریتی وب گوگل اعلام
کرد که می خواهد روشن کند گزارش های اسپم فقط برای بهبود الگوریتم های شناسایی اسپم
Google است.

گوگل هرگونه ذکر ریپورت هرزنامه به صورت دستی را در وبسایت
خود رد کرد و افزود گزارش هرزنامه موجب مجازات نخواهد شد.

در ادامه با معرف برتر همراه باشید

ریپورت گوگل

جلوگیری خودکار هرزنامه در گوگل

تفاوت در اینجاست که هنگامیکه شما یک گزارش هرزنامه را ثبت می کنید ، گوگل تنها استفاده ای که از آن می کند این است که از ریپورت شما تنها برای پیشرفت الگوریتم های جلوگیری کننده ی خود استفاده می کند و شما به صورت مستقیم قادر نخواهید بود تا مجازات سایتی را که ریپورت کردید را در نتایج موتور جستجوی گوگل ببینید.

جریمه شدن دستی در گوگل

هنگامیکه کاربر گوگل برخی از دستورالعمل های اعلامی توسط گوگل را نقض می کند جریمه هایی از جانب گوگل به کاربر اختصاص داده می شود. هنگامی که شما ریپورت دستی دریافت می کنید ، عملکرد شما در کنسول گوگل نشان داده می شود ، اما کماکان گزارش های کاربر منجر به گزارش دستی اسپم نمی شود.

دستورالعمل های قبل از بروزرسانی ریپورت اسپم گوگل

قبل از بروز رسانی

اگر مشاهده کردید سایت دیگری از دستورالعمل های بهبود کیفیت مانند گوگل استفاده می کند لطفا آن را در قالب هرزنامه به ما اطلاع دهید چرا که گوگل ترجیح میدهد از راه حل های انعطاف پذیر خود برای حل مشکلات استفاده کند . بنابراین ما سعی میکنیم به کمک یکدیگر هرزنامه ها را به حداقل برسانیم.

ممکن است گوگل هرگونه گزارش هرزنامه را جدی نگیرد و در نتیجه آن را به لحاظ تاثیر کاربران در اولویت بندی قرار دهد ، اما گاهی اوقات هم ممکن است ریپورت شما باعث حذف کامل یک سایت از موتور جستجوی گوگل شود و گاهی هم ترتیب اثر گوگل ممکن است آشکار نباشد.

بعد از بروزرسانی

گوگل همچنان سعی بر آن دارد که راه خل های انعطاف پذیر خود را برای بهبود هرچه بیشتر خود و به منظور مبارزه با سایت هایی که اسپم تولید می کنند را بکار گیرد .

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید